Hotel Ambasadorski w Rzeszowie 4 gwiazdki

ul. Rynek 13,14, 35-064 Rzeszów, Polska

Brak danych kontaktowych

  • Informacje ogólne
Położenie
Hotel Ambasadorski Rzeszów góruje świeżością elewacji i wielkością nad zabytkową częścią Rynku. Posiada 4 kondygnacje hotelowe w góre i dwie w dół poniżej płyty Rynku. Ulokowany został w pierzei wschodniej, w dwóch kamienicach pod numerami 13 i 14, które zostały gruntownie odrestaurowane prawie od podstaw i rozbudowane aż do ul. Joselewicza. Poprzednie pochodzące z XVII wieku zawaliły się w 1972 roku.
Oryginalne są pod nimi głębokie piwnice i fragmenty murów parteru.
Zakwaterowanie
Hotel posiada 58 komfortowo wyposażonych pokoi:
- 10 pokoi jednoosobowych
- 39 pokoi dwuosobowych
- 6 półapartamentów
- 3 apartamenty
Wyposażenie i udogodnienia
Każdy pokój jest klimatyzowany, posiada bezpłatne bez przewodowe łącze internetowe typu WiFi, telefon, telewizor, sejf zamykany na indywidualny kod gościa oraz mini bar. Zarówno w apartamentach, jak i półapartamentach w łazienkach poza prysznicem jest również wanna.
Część pokoi posiada udogodnienia dla inwalidów.
Wyżywienie
Restauracja Hotelu Ambasadorskiego oferuje szeroki wachlarz potraw kuchni francuskiej, polskiej, włoskiej i azjatyckiej. Restauracja przygotowana jest na organizację różnego rodzaju bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych w 4 oddzielnych salach. Dla firm świadczymy równie usługi cateringowe - w miejscu wskazanym przez zamawiającego (imprezy plenerowe).
Pod najbardziej wysublimowane gusta smakowe gości nastawiona jest restauracja Ambasador, gdzie personel i receptury przygotował Rafał Targosz i Marek Widomski z W&P, jedni z najlepszych szefów kuchni w Polsce. Zespół ten posiada europejskie i światowe doświadczenie. Oni sami zdobywali kucharskie szlify w szkołach włoskich i kanadyjskich. Otwierają najlepsze kultowe restauracje w Polsce a Ambasador jest tego kolejnym przykładem. Pod przewodnictwem znakomitej szefowej kuchni Doroty Pajęckiej gwarantujemy jakość dań i obsługę na najwyższym poziomie.
Rozrywka i wypoczynek
Na zakończenie dnia odwiedź nasze doskonale wyposażone centrum rekreacyjne, które oferuje siłownie, saunę, łaźnie i solarium.
Konferencje
Hotel dysponuje czterema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Sale przystosowane są do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów.
Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu multimedialnego: rzutnik multimedialny, ekran, odtwarzacz DVD, magnetowid, wizualizer, mikrofon bezprzewodowy, system nagłaśniający oraz dostęp do internetu. Oferujemy równie usługi gastronomiczne oraz profesjonalną obsługę.
Informacje dodatkowe
W piwnicach Hotelu Ambasadorski znajduje się bar, który oferuje szeroki wybór koktajli i drinków a także napoje gorące i chłodzące. Jest idealnym miejscem na spotkanie biznesowe czy popołudniową herbatę. Tutaj wypoczniecie Państwo po długim, męczącym dniu.
Przy barze, za oszklonymi drzwiami, widoczna jest podziemna trasa turystyczna, która biegnie również i pod hotelowymi kamienicami.
Sale konferencyjne kinowy
klasa
litera U
narada
bankiet
stojący
Sala Senatorska
120 - 50 - 75 -
Sala Kamienna
25 - - 18 25 -
Sala Bankietowa
60 - 40 20 36 -
Sala Konferencyjna Mała
20 - - 12 - -
wyszukaj w pobliżu: hotele, noclegi, restauracje lub atrakcje Lokalizacja
Hotele w pobliżu
Noclegi w pobliżu

Opinie i recenzje gości (0)

- średnia ocena
brak
Zakwaterowanie brak
Lokalizacja brak
Opinia o usługach brak
Wyżywienie brak
Obsługa brak
Cena do jakości brak
ładowanie zdjęcia...
Twoje imię
Odwiedziłeś kiedyś Hotel Ambasadorski?
Dodaj swoją opinię jako pierwszy. Pomóż innym podróżnym wybrać odpowiednie miejsce.
1
Brak opinii

Inne hotele w pobliżu:

Hotel Hubertus
ul. Mickiewicza 5, 35-064 Rzeszów
brak
przez cały czas
pokój od 187.00 PLN rezerwuj
Grand Hotel
ul. Dymnickiego 1 a, 35-030 Rzeszów
brak
przez cały czas
pokój od 250.00 PLN rezerwuj
Hotel Fryderyk
ul. Szopena 33, 35-055 Rzeszów
brak
przez cały czas
pokój od 160.00 PLN rezerwuj