Hotele sieci Campanile - 6 dostępnych

  • Lista hoteli

Dostępne hotele

Hotel Campanile, Poznań

ul. Św. Wawrzyńca 96, 60-541 Poznań, Polska

Dwugwiazdkowy hotel przy jednej z głównych tras wylotowych z Poznania. Dla gości przygotowano 80 w pełni wyposażonych pokoi z łazienkami, klimatyzacją, internetem oraz telewizorem i telefonem. W hotelu znajduje się restauracja oraz 2 sale konferencyjne.

RestauracjaKlimatyzacjaDarmowy internetParkingTelewizjaPokoje dla niepełnosprawnychSale konferencyjneŁazienka z prysznicemPłatność kartąOtwarte 24h
Cena za pokój już od

90.00 PLN

rezerwuj
Hotel Campanile, Lublin

ul. Lubomelska 14, 20-072 Lublin, Polska

Hotel oferuje 81 wyciszonych, klimatyzowanych pokoi. W każdym z nich kawa, herbata i ciasteczka. Campanile, u nas czujesz się jak w domu. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, budzenie, telefon.

Cena za pokój już od

109.00 PLN

rezerwuj
Hotel Campanile, Kraków

ul. Św. Tomasza 34, 31-023 Kraków, Polska

Każdy pokój wyposażyliśmy z myślą o jak największej wygodzie naszych gości: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, automatyczne budzenie, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna i Canal +, biurko do pracy, itp.

Cena za pokój już od

139.00 PLN

rezerwuj
Hotel Campanile, Wrocław

ul. Jagiełły 7, 50-201 Wrocław, Polska

Każdy pokój wyposażyliśmy z myślą o jak największej wygodzie naszych gości: klimatyzację, automatyczne budzenie, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego, biurko do pracy, telewizję sat

Cena za pokój już od

109.00 PLN

rezerwuj
Hotel Campanile, Katowice

ul. Sowińskiego 48, 40-018 Katowice, Polska

Przygotowaliśmy 76 klimatyzowanych pokoi. W każdym z nich kawa, herbata i ciasteczka, klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, budzenie, telewizja satelitarna i Canal +, biurko do pracy, telefon z linią bezpośrednią i gniazdkiem do modemu.

Cena za pokój już od

98.00 PLN

rezerwuj
Hotel Campanile, Łódź

Al. Piłsudskiego 27, 90-307 Łódź, Polska

Wszystkie pokoje wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną, prysznicem i suszarką do włosów, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna i Canal+.

Cena za pokój już od

109.00 PLN

rezerwuj
1
Hotele od 1 do 6 z 6